חדשות חודש אייר התשע”א

[fusion_title size=”2″ content_align=”left” style_type=”default” sep_color=”” margin_top=”” margin_bottom=”” class=”” id=””]חדשות חודש אייר התשע”א[/fusion_title] בחודש ניסן השנה זכינו לראות אלפי מטיילים וחוגגים מגיעים להר הזיתים.
רבים טיילו סביב המונומנטים המרשימים של נחל קדרון ועברו בטיילת החדשה, המחברת את עיר דוד להר הזיתים. הטיילת החדשה או בשמה הרשמי טיילת עמק המלך, משתלבת בתוך שביל ירושלים ויוצרת רצף תיירותי מהר הצופים עד לשכונת ימין משה.
אלפי רבים גם פקדו את עמק צורים ונהנו משלל פעילויות: גילויים מתוך העפר של הר הבית, משחקים חווייתיים לכל המשפחה, שלל פריחה ופינות צל.
גם מקומם של ההילולות לא נפקד בימי חול המועד. למרות שבימי חודש ניסן לא נוהגים לעלות לקברים, קברי צדיקים יוצאים מהכלל. בי”ז ניסן, פקדו רבים את קברו של הבבא מאיר, רבי מאיר אביחצירא, בנו של הבבא סאלי. רבי מאיר אביחצירא היה רבה של אשדוד ושימש עמוד משען לרבים. אלפים היו באים לשטוח את צרותיהם ולהתברך בברכותיו. מאז פטירתו, קברו משמש כתל תלפיות ולמרות שיום פטירתו חל בימי חול המועד, רבים מגיעים לפקוד את קברו ולהתפלל על ישועת הכלל והפרט.
0 0 votes
דירוג מאמרים
הירשם
הודע על
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

שתפו:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב print

תוכן עניינים

חפש קבר

נא בדוק את החיבור שלך לאינטרנט